دانلود فیلم ترس Fear 2023

دانلود فیلم ترس Fear 2023

ژانر : - سال انتشار : محصول :

فیلم ترس در مورد گروهی از دوستان صمیمی است که تصمیم می‌گیرند برای تعطیلات آخر هفته به منطقه‌ای دور افتاده سفر کنند. در این میان آن‌ها قبول می‌کنند تا از ترس‌های خود برای یکدیگر صحبت کنند

دانلود فیلم Fear به فارسی ترس محصول ۲۰۲۳ آمریکا 

فیلم ترس – Fear با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی رسامووی

زبان: انگلیسی

ژانر فیلم: ترسناک، معمایی، هیجانی

تاریخ انتشار: سال ۲۰۲۳

محصول ایالات متحده آمریکا

معرفی شخصیت ها در فیلم

هنرمندانی همچون جوزف سیکورا، اندرو بچلور، آنی ایلونزه، روبی مودین، آیدو گلدبرگ، ترنس جنکینز، جسیکا آلین، تیپ تی.آی. هریس، ایوان شافران و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

ترس

خلاصه داستان فیلم Fear

فیلم ترس در مورد گروهی از دوستان صمیمی که تصمیم می‌گیرند برای تعطیلات آخر هفته به منطقه‌ای دور سفر کنند. در این میان آن‌ها قبول می‌کنند تا از ترس‌های خود برای یکدیگر صحبت کنند اما زمانی که این ترس‌ها رنگ و بوی واقعیت به خود  و سراغ تک‌تک آن‌ها می‌آید، تعطیلات آخر هفته‌شان به یک کابوس مرگبار تبدیل می‌شود و…دیون تیلور کارگردان، تهیه‌کننده و فیلمنامه‌نویس اهل آمریکا است؛ او کارگردانی فیلم‌های سینمایی مزاحم، سیاه و آبی، نامه زنجیره‌ای، ترافیک و دیدار با سیاه پوستان را برعهده داشته است.

درباره فیلم

فیلم سینمایی ترس که با عنوان نترس (Don’t Fear) نیز شناخته می‌شود، یک فیلم ترسناک، رازآلود و هیجان انگیز محصول سال ۲۰۲۳ کشور آمریکا به کارگردانی دیون تیلور (Deon Taylor) که توسط کمپانی‌ Hidden Empire Film Group (HEFG) تولید و منتشر شد؛ این فیلم را نیز دیون تیلور و جان فری به صورت مشترک، به رشته تحریر و هنرمندانی همچون جوزف سیکورا، اندرو بچلور، آنی ایلونزه، روبی مودین، آیدو گلدبرگ، ترنس جنکینز، جسیکا آلین، تیپ تی.آی. هریس، ایوان شافران و غیره در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

  • 14 ژانویه 2023
  • 0
  • 6,021 بازدید