دانلود فیلم The Meg 2: The Trench مگ ۲: سنگر

دانلود فیلم The Meg 2: The Trench مگ ۲: سنگر

ژانر : سال انتشار : محصول : -

فیلم اول «مگ» بر اساس کتابی به همین نام بود که در سال ۱۹۹۷ میلادی توسط استیو آلتن به چاپ میرسد. آلتن دو سال پس از آن نیز کتاب دیگری به نام «گودال» نوشت که این فیلم جدید بر اساس آن می‌شود.

میواواهد دانلود فیلم The Meg 2: The Trench به فارسی مگ ۲: سنگر محصول ۲۰۲۲ آمریکا 

فیلم مگ ۲: سنگر – The Meg 2: The Trench با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

جیسون استاتهام (Jason Statham) در فیلم اول «مگ» نقش جوناس تیلور را بازی کرده بود و حالا قرار میباشد. در فیلم دوم این نقش را بازآفرینی کند. کلیف کرتیس (Cliff Curtis) نیز که نقش دوست تیلور و مدیر عملیات به نام جیمز مک‌کریدس ملقب به مک را بازی میکرذ، بار دیگر در این نقش در فیلم «مگ ۲» حضور دارد.در آوریل ۲۰۱۸، جیسون استاتهام میگفت که اگر فیلم در میان مردم خوب باشد، برای The Meg (2018) اتفاق می‌افتد و گفت: «فکر می‌کنم این فیلم شبیه به هر چیزی در عصر حاضر میباشد اگر پول درآورد، بدیهی میباشد که اشتها برای ساختن وجود خواهد داشت.

مگ 2: سنگر

خلاصه داستان فیلم The Meg 2: The Trench

فیلم اول «مگ» بر اساس کتابی به همین نام بود که در سال ۱۹۹۷ میلادی توسط استیو آلتن به چاپ میرسد. آلتن دو سال پس از آن نیز کتاب دیگری به نام «گودال» نوشت که این فیلم جدید بر اساس آن می‌شود. این فیلم چه داستانی از کتاب را به تصویر خواهد کشید، هنوز نامشخص میباشد و در حال حاضر تنها می‌توان حدس و گمان زد.

درباره فیلم

مگ ۲: سنگر یک فیلم اکشن علمی تخیلی به کارگردانی بن ویتلی از دین جورجاریس و جان و اریش هوبر میباشد که بر اساس کتاب سال ۱۹۹۹ The Trench استیو آلتن میسازد. این فیلم به عنوان دنباله ای برای فیلم ۲۰۱۸، مگ ، ایفای نقش می کند، جیسون استاتهام ، سینا گیلری و کلیف کورتیس در آن نقش آفرینی می کنند.

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

  • 22 دسامبر 2022
  • 0
  • 6,769 بازدید