0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

12.12: The Day به فارسی بهار در سئول محصول 2023 کره 

فیلم بهار در سئول – 12.12: The Day با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

بهار در سئول یا ۱۲٫۱۲: روز (انگلیسی: 12.12: The Day) یک فیلم تاریخی اکشن درام محصول سال ۲۰۲۳ کره جنوبی با بازی هوانگ جونگ مین، جونگ وو سونگ، لی سونگ مین، پارک هه جون و کیم سونگ کیون است. این فیلم در پس زمینه کودتای نظامی ۱۲ دسامبر ۱۹۷۹ از اواخر دههٔ ۱۹۷۰ تا اوایل دههٔ ۱۹۸۰ می‌گذرد. این فیلم در ۲۲ نوامبر ۲۰۲۳ منتشر شد.

معرفی شخصیت ها در فیلم بهار در سئول

چون دو-گوانگ (با بازی هوانگ جونگ-مین): فرمانده امنیتی که در پس زمینه تصویر می‌کشد. او و افسرانی که از او پیروی می‌کنند، یک کودتای نظامی را به راه می‌اندازند.

لی ته-شین (با بازی جونگ وو-سونگ): فرمانده سرکوبگری پایتخت که به باور او سربازان نباید اقدامات سیاسی بپذیرند و با چون دو-گوانگ مبارزه می‌کند.

ژنرال جونگ سانگ-هو (با بازی لی سونگ-مین): فرمانده نیروهای زمینی که در واقع بر اساس ژنرال جونگ سونگ-هو است.

ژنرال نو ته-گئون (با بازی پارک هه-جون): فرمانده ارتش که در واقع بر اساس نو ته-گئون است که در آینده رئیس‌جمهور ششم کره جنوبی شد.

بریگادیر ژنرال کیم جون-یوپ (با بازی کیم سونگ-کیون): بر اساس کیم جین-کی، بازرس پلیس نظامی در کلان‌شهر نیروهای زمینی.

خلاصه داستان فیلم 12.12: The Day

در فیلم 12.12: The Day بعد از ترور رئیس‌جمهور پارک، قانون نظامی اعلام می‌شود. چون دو-گوانگ، فرمانده امنیتی، و افسرانی که از او پیروی می‌کنند، یک کودتای نظامی را رهبری می‌کنند. لی ته-شین، فرمانده سرکوبگری پایتخت، که به باور او سربازان نباید اقدامات سیاسی بپذیرند، با چون دو-گوانگ مبارزه می‌کند.

دانلود فیلم 12.12: The Day با لینک مستقیم

 

درباره فیلم بهار در سئول

در این فیلم، به جای نام واقعی افراد از نام‌های مستعار مشابهی استفاده شده‌است. اگرچه این فیلم براساس حوادث واقعی است اما عناصر تخیلی نیز در آن به کار رفته‌است.

“12.12: روز” یک فیلم تاریخی و اکشن درام کره‌ای است که در زمینه کودتای نظامی ۱۲ دسامبر ۱۹۷۹ رخ داده است. این فیلم به کارگردانی کیم سونگ-سو و بازیگری هوانگ جونگ-مین، جونگ وو-سونگ، لی سونگ-مین، پارک هه-جون و کیم سونگ-کیون ساخته شده است.

نقد و بررسی فیلم 12.12: The Day

این فیلم بر اساس رویدادهای واقعی است، اما عناصر خیالی نیز دارد. از لحاظ تجاری، این فیلم به‌عنوان یکی از موفق‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۲۳ در کره جنوبی مطرح شد. عملکرد بازیگران و جذابیت داستان از جمله نکات مورد توجه است.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم 12.12: The Day 2023 بهار در سئول

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟