دانلود فیلم A Silent Voice: The Movie 2016 صدای خاموش

دانلود فیلم A Silent Voice: The Movie 2016 صدای خاموش

8.2/10 70,054
78نمره منتقدین
ژانر : - سال انتشار : محصول :

یک مرد جوان پس از اینکه یک دختر ناشنوا را مورد آزار و اذیت قرار می دهد توسط همکلاسی های خود طرد می شود تا جایی که دختر ناشنوا از آنجا دور می شود. سال ها بعد، او راهی برای رستگاری می شود.

دانلود فیلم A Silent Voice: The Movie به فارسی صدای خاموش محصول ۲۰۱۶ ژاپن

فیلم صدای خاموش – A Silent Voice: The Movie با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

  • Miyu Irino, Mayu Matsuoka در نقش Ishida Shōya
  •  Saori Hayami در نقش Nishimiya Shōko
  •  Aoi Yūki در نقش Nishimiya Yuzuru
  •  Kenshō Ono در نقش Nagatsuka Tomohiro
  •  Yūki Kaneko در نقش Ueno Naoka
  •  Yui Ishikawa در نقش Sahara Miyoko
  •  Megumi Han در نقش Kawai Miki

خلاصه داستان فیلم A Silent Voice: The Movie

داستان در یکی از روز ها در مدرسه ای شروع میشود در کلاسی که شخصیت اصلی ایشیدا شویا درس میخواند اون دانش آموزی قلدر است و رفتار خوبی ندارد روزی معلم شاگردی جدید نیشیما شوکو دختری ناشنوا و بسیار بسیار مهربان را معرفی میکند او با دفتر اش پیامی به دیگر شاگردان نشان میدهد ( از دیدار شما خوشبختم من نیشیما شوکو هستم امیدوارم دوست خوبی برایتان شوم خواهشمندم برای صحبت با من از این دفتر استفاده کنید ، من ناشنوا هستم.) همه تعجب میکنند ابتدا خوب اغاز میشود تا اینکه ایشیدا شروع میکند به اذیت و آزار او او را مسخره میکند سمعک هایش را خراب میکند اورا میزند.

ایشیدا شاگردی قلدر و بدخلق است وسایل او را در حوضچه پرتاب میکند و نیشیما داخل حوضچه میرود و همیشه بعد از ازار دیدن با زبان اشاره به او میگوید میتوانیم دوست باشیم و ایشیدا بیشتر اورا آزار می دهد انقدر او و شخصیت دیگر اوئنو اورا آزار میدهند که مجبور میشود مدرسه اش را عوض کند روزی مدیر و معلم میگویند نیشیمیا شوکو انقدر آزار دیده است با غم مدرسه اش را عوض میکند هشت تا سمعکش را خراب کردید سمعک هایش گران قیمت هم بوده چه کسی اینکار را کرده است ایشیدا بلند میشود و معلم سرش داد میزند و ایشیدا باید تاوان اینکار خود را بدهد و خواهرش با ناراحتی میرود به مادر نیشیما خسارت میپردازد سال ها بعد از این اتفاق ایشیدا عوض شده و عذاب وجدان دارد و هر روز در فکر خودکشی است و خجالتی و تنها است

درباره فیلم

فیلم A Silent Voice: The Movie یا صدای خاموش یک انیمه فیلم نوجوانانه درام ژاپنی ۲۰۱۶ محصول کیوتو انیمیشن، به کارگردانی نائوکو یامادا و نویسندگی ریکو یوشیدا است. طراحی ویژگی شخصیت‌ها توسط فوتوشی نیشیا انجام شده و موسیقی آن کار کِنسوکه یوشیو است. این فیلم بر پایه مانگایی با همین نام که یوشیتوکی اویما آن را نوشته و کشیده، ساخته شده‌است. فیلم نخستین بار در ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۶ در ژاپن و در فوریه تا ژوئن ۲۰۱۷ به صورت جهانی به نمایش درآمد. این انیمه هم اکنون جزو ۲۵۰ فیلم برتر IMDB است.

A Silent Voice: The Movie 2016

 

دانلود فیلم A Silent Voice: The Movie با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم با کیفیت BluRay 1080p با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود رایگان فیلم با کیفیت BluRay 720p با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود رایگان فیلم با کیفیت BluRay 480p با زیرنویس فارسی چسبیده

**

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

  • 19 ژانویه 2022
  • 0
  • 7,089 بازدید