0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

And Then Come the Nightjars به فارسی شب‌های نایتجارها می‌آیند محصول 2023 انگلستان 

فیلم شب‌های نایتجارها می‌آیند – And Then Come the Nightjars با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

And Then Come the Nightjars یک فیلم درام بریتانیاییست که در سال 2023 منتشر شده. اگر به دنبال فیلمی با مضمون محیط زیستی و روایتی انسانی هستید، “فیلم کوچک” یک گزینه مناسب است. بازیگری و کارگردانی آن قادر به به تبدیل موضوعات روستایی به داستانی جذاب نیستند، اما ایده اصلی جذاب است.

معرفی شخصیت ها در فیلم شب‌های نایتجارها می‌آیند

فیلمی که براساس یک نمایشنامه ساخته شده است، به شدت با دیالوگ‌های سنگینی از آغاز متن دسته‌دسته می‌شود. داستان اصلی این فیلم در حالی رقم می‌خورد که بیشتر به دو شخصیت متمرکز است که طی چندین سال پیگیری می‌شوند. صحنه‌های ابتدایی در سال ۲۰۰۱ رخ می‌دهد و دوستی مهربانانه بین مایکل، دامدار اهل دوازده، که به تازگی همسرش را از دست داده و با توجه به ریشش، به زودی واجد شرایط بازنشستگی خواهد شد، و جف، دامپزشک محلی، یک مرد جوان با مشکلاتی در پرورش میوه‌شراب، را بیان می‌کند.

خلاصه داستان فیلم And Then Come the Nightjars

وقتی بیماری پا به دامنه مرتع‌های آن‌ها می‌رسد، جف مجبور می‌شود کل گله مایکل را طبق دستورات دولتی نابود کند. مایکل با تلاش با تفنگ بی‌گلوله و چند کلمه ناسزا به سمت اجرایی‌های وزارتی که با جف همراه هستند، مقاومت می‌کند، اما قوانین تغییرات را متوقف نمی‌کنند. هر چه سال‌ها می‌گذرند، کشاورزی خود نیز در یک اقتصاد روستایی که به سمت ارائه خدماتی برای بازدیدکنندگان ثروتمندی که می‌خواهند غروب را در اینستاگرام ثبت کنند به شکلی که گوشت و شیرشان از کجا می‌آید، منحرف می‌شود.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

 

درباره فیلم شب‌های نایتجارها می‌آیند

برخلاف این، تمرکز بر مشکلات روزمره و کوچک مانند تنهایی اساسی مایکل و ازدواجی که در حال فروپاشی است، است، اگرچه محدودیت خوداضافه به دو نفر صحبت کننده، از تجزیه و تحلیل عمیق این پیچیدگی‌ها جلوگیری می‌کند. در نهایت، موسیقی احساسی و تصویربرداری زیبا – همه چیز به نظر می‌رسد که در ساعت جادویی رخ می‌دهد – بیشتر از آن که بهبود بخشند، آزاردهنده تر هستند. حتی عنوان با نامناسب و ادبیاتی خود، به نحوی آزاردهنده و متکبرانه ظاهر می‌شود.

نقد و بررسی فیلم And Then Come the Nightjars

متأسفانه، کارگردانی پل رابینسون و بازیگری دیوید فیلدر و نایجل هاستینگز نتوانسته‌اند فیلم را از ریشه‌های مرحله‌ای آن آزاد کنند، زیرا مفهوم اصلی بسیار جذاب است. تغییرات اجتماعی تدریجی که در بریتانیای روستایی در طی آخرین ۲۰ سال یا چندین سال رخ داده است، در واقع خاک حاصلخیزی است که برای کشت‌وکار دراماتیک است. اما نمایشنامه بیا رابرتز فقط به طور مختصر با مسائل در ارتباط است، به شیوه‌ای کلی. مشکلات زیادی وجود داشته‌اند که بر شخصیت‌هایی مانند مایکل و جف تأثیر می‌گذاشته‌اند و ممکن بود مناسب باشند، مانند تأثیر خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا یا مقاومت در برابر ممنوعیت شکار روباه.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم And Then Come the Nightjars 2023 سپس شب‌های نایتجارها می‌آیند

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟