0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

Ant-Man به فارسی مرد مورچه ای محصول 2023 آمریکا 

فیلم مرد مورچه ای – Ant-Man با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

«Ant-Man» یکی از فیلم‌های ابرقهرمانی محبوب مارول است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد. داستان فیلم درباره‌ی اسکات لانگ است که باید با استفاده از فناوری کوچک‌شدنمرد مورچه ای، تکنولوژی آنت‌من را از دست علاقه‌مندان بد بی‌پا به دست بیاورد و یک سرقت بزرگ را به سرانجام برساند.

معرفی شخصیت ها در فیلم مرد مورچه ای

اسکات لانگ / مرد مورچه ای (با بازی پل راد): مهندس سیستم سابق و جنایتکار کوچکی که یک لباس می‌یابد که به او امکان کوچک شدن را می‌دهد اما قدرت او را افزایش می‌دهد.

هوپ ون داین (با بازی اوانجلین لیلی): دختر هنک پیم و جانت ون داین و عضو سنیور هیئت مدیره شرکت پیم تکنولوژی که به دریافت کمک از دارن کراس برای تصاحب شرکت پدری‌اش می‌پردازد.

دارن کراس / یلوجکت (با بازی کوری استول): دانشجوی سابق هنک پیم که شرکت استاد خود را به دست می‌گیرد و یک نسخه مشابه از تکنولوژی آنت‌من را میلیتاریزه کرده و لباس یلوجکت را ایجاد می‌کند.

خلاصه داستان فیلم Ant-Man

در سال ۱۹۸۹، دانشمند هنک پیم از سازمان اس‌.اچ.ایل.دی استعفا می‌دهد پس از اینکه متوجه می‌شود آن‌ها در تلاش برای کپی کردن فناوری کوچک‌شدن آنت‌من هستند. در زمان حال، دختر دوران کم‌توانی هنک پیم و دانشجوی سابق او، دارن کراس، پیم را از شرکت پیم تکنولوژی بیرون می‌کنند و کراس نزدیک به کامل کردن لباسی به نام یلوجکت است که پیم را وحشت زده می‌کند.

در زمانی که دزد خوب قصد دارد یک کار سرقتی را انجام دهد، به صورت تصادفی خود را به اندازه‌ی یک حشره کوچک می‌کند و با کمک پیم و توانایی‌های لباس جدیدش به نام آنت‌من، برای جلوگیری از نقض فناوری‌های آنت‌من و انجام سرقتی که تأثیرات جهانی دارد، همکاری می‌کند.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

 

درباره فیلم Ant-Man

«آنت‌من» یک فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس شخصیت‌های کمیک مارول با همان نام سکات لانگ و هنک پیم است. این فیلم به کارگردانی پیتون رید و با بازی پل راد، اوانجلین لیلی، و کوری استول ساخته شده است.

نقد و بررسی فیلم Ant-Man

مزایا: Ant-Man داستان باورپذیر و شگفت‌انگیزی دارد که باعث تماشای لذت‌بخشی می‌شود. بازیگران عملکرد بسیار خوبی ارائه داده‌اند و همه بازیگران انتخاب مناسبی برای نقش‌های خود بوده‌اند. اثرات بصری فیلم و نحوه‌ی استفاده از تکنولوژی کوچک‌شدن آنت‌من بسیار جذاب است.

معایب: برخی از تصمیمات شخصیت‌ها ممکن است برای برخی از تماشاگران منطقی به نظر نیاید و داستان را کمی ناپایدار کند. برخی از صحنه‌های اکشن ممکن است به نظر کودن بیاید و عمیقاً در ذهن تماشاگر نپیوندد.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Ant-Man 2015 مرد مورچه ای

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟