0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

Bhakshak به فارسی دکتر باکشاک محصول 2023 هند 

فیلم دکتر باکشاک – Bhakshak با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

«باکشاک» یک فیلم جنایی هیجان‌انگیز است که داستان یک خبرنگار به نام ویشالی است که یک راز تاریک را درباره آزار و اذیت دختران جوان در یک خانه پناهندگی کشف می‌کند. این فیلم در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۲۴ در نتفلیکس منتشر شد.

معرفی شخصیت ها در فیلم باکشاک

ویشالی سینگ (با بازی بهومی پدنکار): ویشالی یک خبرنگار است که یک راز تاریک را در یک خانه پناهندگی کشف می‌کند. او درباره آزار و اذیت دختران جوان در آنجا می‌آموزد.

باسکار سینها (با بازی سنجی میشرا): باسکار سینها یکی از افراد قدرتمندی است که در قضایا مرتبط با رازهای تاریک دخالت دارد.

اس‌اس‌پی جسمیت کور (با بازی سای تامهانکار): این افسر پلیس سازمانی است که ویشالی را در تلاش برای افشای حقیقت حمایت می‌کند.

خلاصه داستان فیلم Bhakshak

داستان ویشالی، یک خبرنگار است که یک راز تاریک در یک خانه پناهندگی کشف می‌کند. او درمی‌یابد که دختران جوانی در آنجا آزار و اذیت می‌شوند. ویشالی با موانع زیادی مواجه می‌شود زیرا سعی می‌کند حقیقت را فاش کند، شامل تهدیدها به خانواده‌اش. با کمک یک دختر شجاع به نام سودا و یک افسر پلیس حمایت‌کننده به نام اس‌اس‌پی جسمیت کور، ویشالی با افراد قدرتمندی که در آزار دختران دخالت دارند، مبارزه می‌کند. در نهایت، عدالت پیروز می‌شود و مجرمان به روشنی به نور می‌آیند.

دانلود فیلم Bhakshak با لینک مستقیم

لینک های با زیرنویس فارسی چسبیده پس از ترجمه منتشر می شود.

 

درباره فیلم باکشاک

«باکشاک» یک فیلم هیجان‌انگیز جنایی به زبان هندی است که توسط پولکیت کارگردانی شده و توسط گاوری خان و گاوراو ورما تولید شده است. این فیلم در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۲۴ در نتفلیکس پخش شد.

نقد و بررسی فیلم Bhakshak

«Bhakshak» یک فیلم جذاب جنایی است که بازیگری‌های برجسته و داستانی هیجان‌انگیز و پرمعنا، توجه بسیاری از بینندگان را جلب کرده است. این فیلم به شکلی قوی به اهمیت ایستادگی در برابر نابرابری و جنگیدن برای حقیقت و عدالت اشاره می‌کند.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Bhakshak 2024 باکشاک

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟