100% (3 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

Eagle به فارسی عقاب محصول 2023 هند 

فیلم عقاب – Eagle با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

“Eagle” بر اساس داستان یک قاتل حرفه‌ای به نام سهادوارما است که به مأموریتی برای مبارزه با تجارت اسلحه‌های غیرقانونی می‌رود. این فیلم توسط کارگردانی و نوشته شدن کارتیک گتامننی و با بازی راوی تیجا به عنوان عقاب، آنوپاما پارامسواران و کاویا تچاپار، از اکشن‌های پرنشاطی برخوردار است. اما در طول فیلم، برخی مشکلات در نویسندگی و اجرا باعث شده‌اند تا تصمیم‌گیری مخاطبان و منتقدان مبنی بر کیفیت این فیلم متفاوت باشد.

معرفی شخصیت ها در فیلم Eagle

راوی تیجا به عنوان سهادِوارما مشهور به “عقاب”: یک قاتل حرفه‌ای معروف که در یک ماموریت برای شکست دادن تجارت نهان اسلحه‌های غیرقانونی شرکت می‌کند. او خود را به عنوان یک کشاورز پنبه در تالاکونا نقش می‌آید و تمام معاملات اسلحه‌های غیرقانونی را از آنجا رهگیری می‌کند.

آنوپاما پارامسواران به عنوان نالینی رائو: یک خبرنگار که گزارشی در مورد سهادوارما می‌نویسد و بعداً به دلیل این گزارش توسط عوامل سازمان RAW پرس و جو می‌شود.

کاویا تچاپار به عنوان راچانا: دوست دختر سهادوارما که در ماجراجویی‌های او شریک است.

ناودیپ به عنوان جی: دوست و همکار سهادوارما. وینای رائی به عنوان کالی پراتاپ: یک شخصیت اصلی در داستان با تأثیر گذاری بر داستان اصلی.

خلاصه داستان فیلم Eagle

سهادوارما، یک قاتل حرفه‌ای، به مأموریتی برای شکست دادن تجارت اسلحه‌های غیرقانونی می‌رود و خود را به عنوان یک کشاورز پنبه در تالاکونا نقش می‌آید. در همین حین، یک خبرنگار به نام نالینی رائو، گزارشی در مورد وی می‌نویسد و اطلاعاتی درباره هویت او را از عوامل RAW دریافت می‌کند.

دانلود فیلم Eagle با لینک مستقیم

 

درباره فیلم عقاب

“عقاب” یک فیلم اکشن و هیجان انگیز به زبان تلگو هندی است که توسط کارتیک گتامننی نوشته و کارگردانی شده و توسط تی جی ویشوا پراساد و ویوک کوچیبهاتلا تولید شده است. این فیلم در سراسر دنیا در تاریخ ۹ فوریه ۲۰۲۴ منتشر شد.

نقد و بررسی فیلم Eagle

فیلم “عقاب” با نظرات مختلف منتقدان و مخاطبان روبه‌رو شد. برخی مثبت از عملکرد راوی تیجا و صحنه‌های اکشن ابراز امتیاز کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر از نویسندگی و اجرای فیلم انتقاد کرده‌اند.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Eagle 2024 عقاب

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟