دانلود فیلم قدغن

دانلود فیلم قدغن

دانلود فیلم قدغن رایگان و کامل با کیفیت عالی و حجم نیم بها

دانلود رایگان فیلم قدغن با هنرمندی سام درخشانی ، ونوس کانلی , ساناز سعیدی، افسانه چهره‌ آزاد

بازیگران فیلم

سام درخشانی ، ونوس کانلی , ساناز سعیدی، افسانه چهره‌ آزاد، محمود جعفری، علیرضا استادی، کریم امینی، رزا بیات، اشکان عقیلی، ملیکا شهاب، علی تاجیک، وحید اسمی‌خانی، علیرضا قادری و فرنیا طاوسی

خلاصه داستان فیلم قدغن

داستان «قدغن» طبق گفته سازندگانش درباره بزه‌های خانوادگی و اجتماعی و نیز اتفاق‌هایی است که در بعضی خانواده‌ها رخ می‌دهد و وارد حریم ممنوعه می‌شود.

درباره فیلم

فیلم قدغن به کارگردانی مجید مافی در سال ۱۴۰۰ ساخته شده است. این فیلم محصول کشور ایران و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد. در این فیلم سام درخشانی، ساناز سعیدی، افسانه چهره آزاد، علیرضا استادی، محمود جعفری، ونوس کانلی، کریم امینی، رزا بیات، اشکان عقیلی، ملیکا شهاب، فرنیا طاووسی، علی تاجیک، وحید اسمی خانی و علیرضا قادری به هنرمندی پرداخته‌اند.

دانلود فیلم قدغن

نقد و بررسی فیلم

فیلمنامه چیزی شبیه به فیلمفارسی است. فیلم برای نشان دادن عشق حدود یک دقیقه موتورسواری نشان می دهد و در سکانس بعد دو شخصیت عاشق یکدیگر شده اند! در فیلم شخصیتی وجود دارد که به هرچی که سر راهش وجود داشته تجاوز کرده است! (این پاراگراف بخشی از داستان را لو می دهد) ایده نویسنده فیلم این بود: تو به زنم تجاوز کردی پس حق منه که به زنت تجاوز کنم! در فیلم سکانسی وجود دارد که مرتضی شوهر خواهرش را به دیوار می کوبد و از او اعتراف می گیرد. این سکانس یک کمدی موقعیت اساسی است! فیلمبرداری «قدغن» در حال و هوای تلویزیون است.

دانلود فیلم قدغن

دانلود فیلم قدغن با لینک مستقیم

مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم رو به اتمام است. بزودی زمان پخش دقیق فیلم در همین صفجه اطلاع رسانی می شود.

دلیل بروزرسانی
بزودی در فیلم سرا
  • 11 می 2022
  • 0
  • 574 بازدید