دانلود فیلم Havoc 2022 ویرانگر

دانلود فیلم Havoc 2022 ویرانگر

93% رضایت کاربران (15رای)
سال انتشار : محصول :
بزودی در فیلم سرا

داستان پس از شکست یک معامله مواد مخدر اتفاق می‌افتد، زمانی که یک کارآگاه مجروح باید در دنیای زیرین جنایتکار بجنگد تا پسر یک سیاستمدار را نجات دهد، در حالی که شبکه‌ای از فساد و توطئه را باز می‌کند که او را به دام می‌اندازد.

  • کیفیت 4 کیفیت
  • زبان
  • مدت زمان 0 دقیقه

دانلود فیلم Havoc به فارسی ویرانگر محصول 2022 آمریکا 

فیلم ویرانگر – Havoc با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

تام هاردی در نقش واکر

فارست ویتاکر

تیموتی اولیفانت

جاستین کورنول

جسی می لی یو یان یان

خلاصه داستان فیلم Havoc

پس از اینکه یک معامله مواد مخدر به هم می خورد، یک کارآگاه باید راه خود را از طریق دنیای اموات جنایتکار برای نجات پسر یک سیاستمدار که از هم جدا شده است، بجنگد، در حالی که گره تاریک شهرش از توطئه و فساد را باز کند.

ویرانگر

درباره فیلم

ویران یک فیلم اکشن و هیجان انگیز بریتانیایی-آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی گرت ایوانز است. این فیلم با بازی تام هاردی و قرار است در نتفلیکس منتشر شود در 19 فوریه 2021، اعلام شد که گرت ایوانز از The Raid برای کارگردانی فیلم از روی فیلمنامه ای که تحت قرارداد انحصاری خود با نتفلیکس نوشته بود، پیوست شد . ایوانز همچنین به عنوان تهیه کننده این فیلم در کنار تام هاردی و اد تالفان برای Severn Screen و همچنین آرام ترتزاکیان از XYZ Films اعلام شد.در کنار اعلام اولیه، تام هاردی برای نقش اصلی انتخاب شد Forest Whitaker ماه بعد به بازیگران اضافه شد در ژوئن 2021، تیموتی اولیفانت ، جاستین کورنول ، جسی می لی ، و یئو یان یان به بازیگران اصلی پیوستند و کولین سپولودا، لوئیس گوزمان ، سانی پانگ و میشل واترسون در نقش‌های فرعی بازی کردند.

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

  • 12 فوریه 2022
  • 0
  • 5,725 بازدید