0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

History of Evil به فارسی تاریخچه شیطان محصول 2023 آمریکا 

فیلم تاریخچه شیطان – History of Evil با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

فیلم «History of Evil» با توضیحات متنی در ابتدا، جزئیاتی از جهان فاشیستی و دیستوپیایی که در سال ۲۰۴۵ شکل گرفته است را نشان می‌دهد. داستان از روند فرار یک خانواده از

معرفی شخصیت ها در فیلم تاریخچه شیطان

داریا (با بازی مرفی بلوم): دختری که همراه با والدینش، آلگره و ران، در حال فرار از دولت فاشیست شوروی می‌باشد.

آلگره (با بازی جکی کروز): نویسنده‌ی زیرزمینی که به همراه شوهرش، ران، از دولت فاشیست فرار می‌کند.

ران (با بازی پل وسلی): شوهر آلگره که می‌تواند جلوی دولت فاشیست را بگیرد.

خلاصه داستان فیلم History of Evil

در سال ۲۰۴۵، ایالات متحده به نام فدراسیون شمالی آمریکا تبدیل شده‌است، یک دولت فاشیستی که توسط میلیشیایی دورگه‌ی نظامی به نام خدا و کشور نظارت می‌شود. در ابتدای فیلم، یک کودک با دستگاه پیگیری بر روی زانویش از یک گذرگاه عبور می‌کند که توسط مردان مسلح بازرسی می‌شود.

این کودک، داریا (با بازی مرفی بلوم)، دختر آلگره (با بازی جکی کروز) است، نویسنده‌ای که به همراه شوهرش، ران (با بازی پل وسلی)، از دولت فاشیست فرار می‌کند. آن‌ها در خانه‌ای با زمینه‌ی تاریک مخفی می‌شوند که گذشته‌ی تاریکی دارد و قصد دارد ران را به خود متصل کند. به نظر می‌رسد که بزرگترین خطر برای خانواده از درون خود آن‌ها خواهد آمد.

ایده‌ی ترکیب ساختار جهان سازی هنگر گیمز با داستانی که در مکان استیون کینگ بیان می‌شود، جذاب است. با این حال، عناصر هیجان انگیزی که در فیلم حاضر است، هرگز به طور کامل به یکدیگر متصل نمی‌شوند؛ فیلم در جاهایی که باید به سرعت حرکت کند، کند پیش می‌رود و نمی‌تواند به طور کامل به هیچ یک از ژانرها نفوذ کند.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

درباره فیلم تاریخچه شیطان

«تاریخچه شیطان» فیلمی ترسناک و دیستوپیایی به کارگردانی میرحسینی است که در سال ۲۰۲۴ منتشر شده است. این فیلم بر اساس یک ایده‌ی ترکیبی از جهان سازی «هنگر گیمز» و داستان‌های استیون کینگ ساخته شده است.

نقد و بررسی فیلم History of Evil

فیلم «تاریخ بدی» با توضیحات متنی در ابتدا، جزئیاتی از جهان فاشیستی و دیستوپیایی که در سال ۲۰۴۵ شکل گرفته است را نشان می‌دهد. داستان از روند فرار یک خانواده از این دولت فاشیست آغاز می‌شود و به مواجهه آن‌ها با یک خانه‌ی تاریک و مخوف می‌پردازد.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم History of Evil 2024 تاریخچه شیطان

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟