دانلود فیلم Honest Thief دزد صادق

دانلود فیلم Honest Thief دزد صادق

6/10 47,001
46نمره منتقدین
ژانر : - - - سال انتشار : محصول :

یک سارق بدنام بانک که می خواهد زندگی صادقانه ای داشته باشد ، خود را تسلیم می کند ، تا اینکه دو مأمور بی رحم FBI از او عبور می کنند.

دانلود فیلم Honest Thief به فارسی دزد صادق محصول ۲۰۲۱ آمریکا 

فیلم دزد صادق – Honest Thief با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

لیام نیسون در نقش تام دولان ، یک دزد پیر

کیت والش در نقش آنی ویلکینز ، علاقه تام.

جی کورتنی در نقش مامور جان نیوانز ، یک عامل فاسد FBI .

جفری دونووان در نقش نماینده شان میرز

آنتونی راموس در نقش مامور رامون هال

رابرت پاتریک در نقش نماینده سام بیکر

خلاصه داستان فیلم Honest Thief

تام دولان ، کارشناس اسبق تفنگداران دریایی و تخریب سالها در بوستون ، به عنوان یک سارق اصلی تبدیل شده است ، و به دلیل راههای نرمش در هنگام سرقت مبالغ زیادی که لقب او را می گیرد ، لقب “راهزن داخل و خارج” را به خود اختصاص داده است. هرگز به عنوان تام در هیجان دزدی های او را خرج نمی کند. او با ملاقات و عاشق شدن آنی ویلکینز ، دانشجوی تحصیلات تکمیلی روانشناسی که در یک واحد ذخیره سازی کار می کند ، برگ جدیدی را برگرداند. در روابط آنها ، تام تلاش می کند در ازای صدور حکمی کوتاه خود را به FBI بسپارد ..

درباره فیلم

Honest Thief یک فیلم مهیج و اکشن آمریکایی در سال ۲۰۲۰ است.

به کارگردانی مارک ویلیامز ، از فیلمنامه ویلیامز و استیو آلریچ . در این فیلم لیام نیسون ، کیت والش ، جی کورتنی ، جفری دونووان ، آنتونی راموس و رابرت پاتریک بازی می کنند و یک سارق سابق بانک را دنبال می کند که تصمیم می گیرد خودش را به FBI بسپارد ، اما فقط توسط عوامل فاسد راه اندازی می شود. Honest Thief به طور نمایشی از جمله در IMAX در ۱۶ اکتبر ۲۰۲۰ در ایالات متحده توسط Open Road Films و Briarcliff Entertainment آزاد شد .  این فیلم با انتقادات مختلفی از منتقدین روبرو شد ، آنها عملکرد نیسون را تحسین کردند اما به آشنایی فیلم اشاره کردند.

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

  • 18 جولای 2021
  • 0
  • 2,597 بازدید