دانلود فیلم In the Heights در ارتفاعات

دانلود فیلم In the Heights در ارتفاعات

7.5/10 41,751
84نمره منتقدین
ژانر : - - سال انتشار : محصول :

نسخه سینمایی موزیکال برادوی که در آن ، مثنوی ، مالک دلسوز نیویورک ، هر روز هر پنی را پس انداز می کند و تصور می کند و درباره زندگی بهتر می خواند.

دانلود فیلم In the Heights به فارسی در ارتفاعات محصول ۲۰۲۱ آمریکا 

فیلم در ارتفاعات – In the Heights با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلم سرا

 

معرفی شخصیت ها در فیلم

آنتونی راموس در نقش Usnavi de la Vega

ملیسا باررا در نقش ونسا مورالس

لزلی گریس در نقش نینا روزاریو

آریانا گرینبلات در نقش نینا جوان

آریانا اس گومز در نقش نینا ۱۲ ساله

فیلم In the Heights در ارتفاعات

خلاصه داستان فیلم In the Heights

Usnavi de la Vega به چهار کودک داستان واشنگتن هیتس می گوید . سالها قبل ، مثنوی صاحب یک bodega در محله است. پس از تعقیب “Graffiti Pete” ، یک هنرمند خیابانی که سعی می کرد کرکره های امنیتی bodega را رنگ آمیزی کند ، او را معرفی می کند: Abuela Claudia ، مادر محله و زنی که پس از مرگ پدر و مادرش او را بزرگ کرد. کوین روزاریو ، که یک شرکت تاکسی را اداره می کند. کارمند کوین و بهترین دوست اسنوی بنی. سالن زیبایی خانمها دانیلا ، کارلا و کوکا. پسر عمویش سانی ، نوجوانی که در bodega کار می کند. و ونسا ، که اصنووی علاقه بی نظیری به او دارد (“در ارتفاعات”).

درباره فیلم

یک فیلم درام موزیکال آمریکایی در سال ۲۰۲۱ است که بر اساس موزیکال صحنه ای با همین نام توسط کیارا الگریا هودس و لین مانوئل میراندا ساخته شده است . در این فیلم به کارگردانی جان ام چو از فیلمنامه هودس ، آنتونی راموس ، کوری هاوکینز ، لسلی گریس ، ملیسا باررا ، اولگا مریدیز ، دافنه روبین وگا ، گرگوری دیاز چهارم و جیمی اسمیت بازی می کنند . فیلم دنباله ای مشابه با موزیکال را دنبال می کند و داستان گوشه ای در عمدتاً دومینیکن را روایت می کند محله واشنگتن هایتس در منهتن فوقانی در شهر نیویورک ، جایی که همه اعضای جامعه رویاهای خود را برای زندگی بهتر دنبال می کنند.

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

 

دلیل بروزرسانی
بزودی در فیلم سرا
  • 2 آگوست 2021
  • 0
  • 1,605 بازدید