100% (4 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

Incendies به فارسی سوختگان محصول 2010 کانادا

فیلم سوختگان – Incendies با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

 • Lubna Azabal در نقش Nawal Marwan
 • Mélissa Désormeaux-Poulin در نقش Jeanne Marwan
 • Maxim Gaudette در نقش Simon Marwan
 • Rémy Girard در نقش Jean Lebel
 • Abdelghafour Elaaziz در نقش Abou Talek/Nihad “Nihad de Mai” Harmanni
 • Allen Altman در نقش Notary Maddad
 • Mohamed Majd در نقش Chamseddine

خلاصه داستان فیلم Incendies

بعد از اینکه مادر در یک استخر عمومی دچار ضربه روحی می‌شود، خواهر و برادر دوقلو با آخرین درخواست مادر مهاجرشان روبرو می‌شوند. برای برآورده کردن این درخواست آنها باید به سرزمین محل تولد خود، سرزمینی بدون نام در خاورمیانه، (شاید لبنان درگیر در جنگهای داخلی) سفر کنند.
فیلم دارای فلاش‌بک‌های متعدد به زندگی مادر (نوال مروان) است. نوال، یک خاور میانه‌ای مسیحی، از یک پناهنده (شاید یک پناهنده فلسطینی در لبنان) باردار می‌شود. برادر خشمگین نوال، پسر را در حالی که با نوال سعی در فرار داشتند می‌کشد. نوال به مادر بزرگش می‌گوید که باردار است و آنها این حاملگی را به منظور حفظ آبرو پنهان می‌کنند. پس از تولد نوزاد، مادر بزرگ سه نقطه روی پاشنه پای نوزاد پسر تتو می‌کند و او را به کس دیگری می‌سپارد.

نوال به قول خودش به مادربزرگ مبنی بر تحصیل در دارش (شهری خیالی) در حینی که جنگ داخلی در جریان بود عمل می‌کند، اما با شدت گرفتن جنگ برای یافتن پسر گمشده‌اش باز می‌گردد. او در می‌یابد که یتیم‌خانهٔ پسرش ویران شده‌است، سپس وانمود می‌کند که مسلمان است تا بتواند با اتوبوس مسلمانان فراری به سمت کمپی که پسرش به آن منتقل شده، سفر کند. در مسیر کمپ، اتوبوس مورد حمله مسیحیان مسلح قرار می‌گیرد. نوال و یک زن دیگر به همراه دخترش زنده می‌مانند. نوال می‌تواند با نشان دادن گردنبند صلیبش جان به در ببرد اما آنها زن را رها نمی‌کنند. نوال ادعا می‌کند که دختر زن، فرزند خودش است. هر چند دختر به سمت اتوبوس فرار می‌کند و هدف شلیک گلوله قرار می‌گیرد.

درباره فیلم

فیلم Incendies یا سوختگان فیلم جنگی دلهره‌آور محصول ۲۰۱۰ کانادا به نویسندگی و کارگردانی دنی ویلنوو است که بر اساس نمایشنامه وجدی مئوَد با نام سوخته ساخته شده و سفر خواهر و برادری را دنبال می‌کند که به دنبال کشف راز زندگی مادرشان هستند. فیلم در سپتامبر ۲۰۱۰ در جشنواره تورنتو و ونیز نمایش داده شد و در ۱۷ سپتامبر ۲۰۱۰ در استان کبک اکران شد و در سال ۲۰۱۱ نامزد دریافت جایزه اسکار در بخش بهترین فیلم بین‌المللی شد.

فیلم Incendies 2010

 

دانلود فیلم Incendies با لینک مستقیم

**

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Incendies 2010 سوختگان

نظرات

 1. غیفغف
  غیفغف

  sansor nashodas؟

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟