دانلود فیلم مرد نقره ای

دانلود فیلم مرد نقره ای

دانلود فیلم مرد نقره ای رایگان و کامل با کیفیت عالی و حجم نیم بها

دانلود رایگان فیلم مرد نقره ای با هنرمندی امیرکیان عبدی ، ایرج نوذری ، ایمان امیری

بازیگران فیلم

امیرکیان عبدی ، ایرج نوذری ، ایمان امیری ، بهاره کیان افشار ، پارسیا شکوری فر ، مهدی سلطانی ، بهنوش بختیاری ، حامد هایدی ، امیر اسماعیل زاده

خلاصه داستان فیلم مرد نقره ای

فیلم در مورد برگزاری یک مسابقه تکواندو در کشور ترکیه است که تیم‌های مختلف از جمله ایران در آن حضور دارند. اما پیش از شروع مسابقات حادثه‌ای تروریستی در هتل محل اقامت تیم‌ها رخ می‌دهد و …علاقه مندان می توانند فیلم شهر گربه ها  و فیلم بازنده  را نیز در رسانه ی فیلمسرا دنبال کنند.

درباره فیلم

فیلم ( با نام قبلی سبز سفید قرمز) به کارگردانی محمدحسین لطیفی ، تهیه کنندگی پرویز امیری و نویسندگی پیمان عباسی به ترکیه رسید. تصویربرداری فیلم جدید محمدحسین لطیفی این روزها در ترکیه ادامه دارد و بازیگران این فیلم راهی ترکیه شدند تا در کنار بازیگران ترکیه ای در فیلم سینمایی  مقابل دوربین بروند.

دانلود فیلم مرد نقره ای

بررسی فیلم

«مرد نقره‌ای» قصه هویت ملی و احترام به پرچم است؛ هویت و پرچمی که نه فقط برای یک کهنه سرباز (با بازی مهدی سلطانی) که برای یک نوجوان ورزشکار هم اهمیت دارد. نوجوانی که در مسابقات مدال نمی‌گیرد، اما با افتخار و قهرمانانه پرچم کشورش را بالا می‌برد. لطیفی همچنین درباره انتخاب بازیگر نوجوان این فیلم می گوید، امیرکیان عبدی را پیشتر با نقش‌آفرینی‌هایش در آثار سینمایی، چون «قهرمان کوچک» شناخته بودم.

دانلود فیلم مرد نقره ای

برای من حضور یک نوجوان مصمم ورزشکار کنار مهدی سلطانی اهمیت داشت که خداراشکر از پس نقش به خوبی برآمد. فیلم  هدفش این است که قهرمانان واقعی را به مردم به خصوص نوجوانان معرفی کند. قهرمانانی مثل علی لندی که جان خود را کف دستشان گرفتند و برای نجات مردمشان تلاش کردند. این بخشی از گفته های امیرکیان عبدی بازیگر نوجوان مرد نقره ای است.

دانلود فیلم مرد نقره ای با لینک مستقیم

مراحل فیلمبرداری و تولید فیلم رو به اتمام است. بزودی زمان پخش دقیق فیلم در همین صفجه اطلاع رسانی می شود.

دلیل بروزرسانی
بزودی در فیلم سرا
  • 6 می 2022
  • 0
  • 1,431 بازدید