دانلود فیلم Nightride 2021 شب سواری

دانلود فیلم Nightride 2021 شب سواری

6.3/10 126
51نمره منتقدین
ژانر : - سال انتشار : محصول : - -

Nightride یک فیلم هیجان‌انگیز زمان واقعی است که در مورد فروشنده‌ای است که سعی می‌کند آخرین کار را انجام دهد تا مستقیم پیش برود.

دانلود فیلم Nightride به فارسی شب سواری محصول ۲۰۲۲ آمریکا 

فیلم شب سواری – Nightride با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

کارگردان: Stephen Fingleton
نویسنده: Ben Conway
بازیگران اصلی: Moe Dunford ، Joana Ribeiro ، Gerard Jordan
۹۷ دقیقه
ژانر: جنایی درام هیجانی

محصول: آمریکا , انگلستان , فرانسه

خلاصه داستان فیلم Nightride

یک فیلم هیجان‌انگیز، در مورد فروشنده‌ای است که سعی می‌کند آخرین کار را انجام دهد تا…

یک فیلم هیجان‌انگیز در زمان واقعی و تک‌شات درباره فروشنده‌ای است که تلاش می‌کند آخرین کار را انجام دهد تا مستقیم پیش برود. نمی توان انکار کرد که طرح نایت راید را حداقل ۱۰۰ بار پیش از این دیده اید. این فیلم به کارگردانی استفن فینگلتون و نویسندگی بن کانوی، بر محور مواد مخدر باج (مو دانفورد از دنباله مستقیم کشتار با اره برقی تگزاس که اخیراً منتشر شد، در اینجا فرصتی برای نشان دادن دامنه زبان بدن و شدت فزاینده‌ای پیدا می‌کند) است که به دوست دخترش اطمینان می‌دهد. سوفیا (جوانا ریبیرو) که بعد از این آخرین معامله او از تجارت مواد مخدر خارج شده است و با پول خود برای آینده آنها یک فروشگاه خودرو راه اندازی خواهد کرد.

درباره فیلم شب سواری

علیرغم انجام چالش برانگیز فیلمسازی تک شات، هنوز هم برای بسیاری از Nightride حال و هوای عمومی وجود دارد، با شروران فاقد انگیزه قانع کننده. نیمه اول عمدتاً مجموعه ای از تماس های تلفنی ملایم درگیرکننده است که شخصیت های مختلف را بدون انجام چیزهای بصری جدا از حقه آن ایجاد می کند. با این اوصاف، این با کیفیت منحصر به فرد ویکتوریا فاصله زیادی دارد. با این حال، اجرای Moe Dunford مملو از فوریت‌های شتابزده، خیره‌های ترسناک و حالات چهره‌ای است که برای درگیر ماندن کافی است. پیشنهاد می شود از فیلم Nope و فیلم Deep water دیدن کنید.

دانلود فیلم Nightride با لینک مستقیم

دانلود رایگان فیلم با کیفیت WEB-DL 1080p

دانلود رایگان فیلم با کیفیت WEB-DL 720p

دلیل بروزرسانی
کیفیت عالی منتشر شد
  • 6 مارس 2022
  • 0
  • 3,143 بازدید