0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

One Life به فارسی یک زندگی محصول 2023 انگلستان 

فیلم یک زندگی – One Life با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

One Life یک فیلم بریتانیایی به کارگردانی جیمز هاوس «یک زندگی» در سپتامبر ۲۰۲۳ در جشنواره فیلم تورنتو جهانی پریمیر خود را داشت و سپس در اکتبر ۲۰۲۳ به نمایش عمومی در فستیوال فیلم لندن رسید.

معرفی شخصیت ها در فیلم یک زندگی

لاس وینتون (با بازی انتونی هاپکینز): هومنیتریان بریتانیایی که کودکان یهودی را نجات می‌دهد.

بابی وینتون (با بازی هلنا بونهام کارتر): مادر نیکولاس وینتون.

گرته وینتون (با بازی لنا اولین): همسر نیکولاس وینتون.

مارتین بلیک (با بازی جاناتان پرایس): دوست وینتون.

دورین وارینرین (با بازی رومولا گارای): رئیس دفتر پراگ کمیته بریتانیایی برای پناهندگان از چکسلواکی.

خلاصه داستان فیلم One Life

در فیلم “One Life”، داستان واقعی سر نیکولاس وینتون، یک هومنیتریان بریتانیایی، روایت می‌شود. در سال ۱۹۳۸، وینتون که یک مشاور سهام در لندن است، به چکسلواکی سفر می‌کند و با خانواده‌هایی در پراگ که از صعود نازی‌ها در آلمان و اتریش فرار کرده‌اند، ملاقات می‌کند. این خانواده‌ها در شرایط بدبختی زندگی می‌کنند و در ترس از حمله نازی‌ها به آنجا هستند.

وینتون با دورین وارینرین، رئیس دفتر پراگ کمیته بریتانیایی برای پناهندگان از چکسلواکی، آشنا می‌شود و تصمیم می‌گیرد که به طور خودجوش کودکان یهودی را نجات دهد. او با حمایت فعال مادر خود، بابت، که خود یک مهاجر یهودی آلمانی است و به کلیسای انگلیسی متحول شده، موانع بیروکراتیک را غلبه می‌کند، اهدایات را جمع آوری می‌کند و به دنبال خانواده‌های پرورشی برای کودکانی است که به انگلیس آورده شده‌اند. بسیاری از این کودکان یهودی در خطر دیپورت شدن هستند. یک دوران شتاب‌زده در میان است، زیرا مشخص نیست چه مدت مرزها باز خواهند ماند، پیش از حمله نازی‌ها.

دانلود فیلم One Life با لینک مستقیم

درباره فیلم یک زندگی

این فیلم، بر اساس داستان واقعی سر نیکولاس وینتون، یک هومنیتریان بریتانیایی، ساخته شده است که کودکان یهودی را در زمان جنگ جهانی دوم از خطرات نازی‌ها نجات داد.فیلم “یک زندگی” داستان واقعی سر نیکولاس وینتون، هومنیتریان بریتانیایی که در دهه ۱۹۳۸-۱۹۳۹ کودکان یهودی را در چکسلواکی نازی‌ها نجات داد، را به تصویر می‌کشد. با بازی برجسته انتونی هاپکینز و مروری بر زندگی وینتون، این فیلم نشان می‌دهد که حتی در مواجهه با شرایط بحرانی، انسانیت و عشق می‌تواند پیروز شود. با مرور داستان شجاعت وینتون در برابر نازی‌ها و نجات بیش از هزار کودک یهودی، “یک زندگی” نشان می‌دهد که هیچ تلاش انسانی برای نجات دیگران بی‌اثر نیست. این فیلم را به شدت به عنوان یک درس انسانیت و شجاعت توصیه می‌کنم.

نقد و بررسی فیلم One Life

«یک زندگی» اغلب نقدهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرده است، به خصوص به دلیل بازی برجسته انتونی هاپکینز.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم One Life 2023 یک زندگی

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟