0% (0 رای)

توضیحات

فیلم Pig خوک یک فیلم درام هیجان انگیز آمریکایی در سال 2021 است. خوک یا Pig که در اولین کارگردانی خود به نویسندگی و کارگردانی مایکل سارنوسکی ساخته شده است. در این فیلم نیکلاس کیج ، الکس ولف و آدام آرکین بازی می شود و دنبال یک خوراک جستجوگر ترافل می رود که خوک محبوب ترافل یاب او مفقود شده است. قرار است در تاریخ 16 ژوئیه 2021 توسط نئون در ایالات متحده منتشر شود. این فیلم با استقبال جهانی منتقدان روبرو شد.

کارگردان و داستان نویس و فیلمنامه: مایکل سارنوسکی

بازیگران فیلم

Adam Arkin ، Alex Wolff ، Nicolas Cage

نیکولاس کیج در نقش راب
الکس ولف در نقش امیر
آدام آرکین در نقش داریوش
نینا بلفورته در نقش شارلوت
گرتچن کوربت در نقش مک
جولیا بری به عنوان تويكت
داریوش پیرس در نقش ادگار

خلاصه داستان فیلم Pig

یک شکارچی به تنهایی در بیابان اورگونی زندگی می کند ، باید پس از ربوده شدن در جستجوی خوک علوفه مورد علاقه خود ، به گذشته خود در پورتلند برگردد که با حضور نیکلاس کیج ، الکس ولف و آدام آرکین می باشد. پیشنهاد می شود از فیلم Black widow نیز دیدن کنید.

درباره فیلم Pig خوک

فیلم با قهرمان ، راب جنگلبان آرام و درونگرای کیج ، در یک کابین همراه با خوک خود که فقط از او به عنوان خوک یاد می شود ، آغاز می شود. ما می بینیم که آنها با هم شکار می کنند ، و ما شاهد تماشای راب در حال خوک زدن و پخت قارچ در یک ماهی تابه هستیم. به نظر می رسد خوک در یافتن قارچ های نفیس تبحر دارد. مرد جوانی به نام امیر (الکس ولف) برای خرید یک ترافل ظاهر می شود. به ما فهمیده اند که امیر منبع اصلی درآمد راب است ، اما او به چیز زیادی احتیاج ندارد زیرا او متعهد به زندگی در خارج از شبکه ، برقراری ارتباط با طبیعت و پرستاری یک مادر غم و اندوه بیش از یک زن است. ما نمی دانیم که چگونه او را از دست داد ، فقط اینکه او ضبط های صوتی از او دارد که نمی تواند خودش را برای بازی بیاورد.

 

دانلود فیلم با لینک مستقیم

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Pig خوک 2021

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟