دانلود فیلم Prey 2022 طعمه

دانلود فیلم Prey 2022 طعمه

ژانر : - - سال انتشار : محصول :

داستان منشأ شکارچی در جهان ملت کومانچ در 300 سال پیش. نارو، یک زن جنگجوی ماهر، برای محافظت از قبیله خود در برابر یکی از اولین شکارچیان بسیار تکامل یافته ای که روی زمین فرود آمد، می جنگد.

دانلود فیلم prey به فارسی طعمه محصول ۲۰۲۲ آمریکا 

فیلم طعمه – prey با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم طعمه

امبر میدتاندر در نقش نارو: یک جنگجوی کومانچی که از قبیله خود در برابر یک شکارچی محافظت می کند.
دین دی لیگرو
داکوتا بیورز

خلاصه داستان فیلم prey

این فیلم داستانی داستانی در ۳۰۰ سال قبل روایت می‌ کند و سرگذشت یک زن کومانچی به نام نارو را به تصویر می‌ کشد که برخلاف سنت‌ های آن زمان به میدان‌ های جنگ ورود می‌کند و … مراسمی که در آن همه خواهند مرد.

درباره فیلم

طعمه یک فیلم اکشن علمی تخیلی به کارگردانی دن تراختنبرگ است. این پنجمین قسمت از مجموعه Predator است . این فیلم پیش درآمدی برای سایر فیلم‌های این مجموعه خواهد بود و یک Predator و اولین سفر او به زمین را به نمایش می‌گذارد. این فیلمدر سال ۲۰۲۲ در Hulu منتشر خواهد شد. پیشنهاد می شود از فیلم The Northman و فیلم The Lost City نبز دیدن کنید.

فیلم Prey 2022 طعمه

معرفی کارگردان و آثار پیشین

کارگردانی فیلم شکار در دستان دن تراختنبرگ (Dan Trachtenberg) است. او کارگردانی فیلم خیابان شماره ۱۰ کلاورفیلد (۱۰ Cloverfield Lane) را در کارنامه دارد. فیلم‌نامه فیلم شکار نیز توسط پاتریک آیسون (Patrick Aison) نوشته شده است. توسعه این فیلم تا ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی مخفی نگه داشته شده بود.علاوه بر امبر میدتاندر، دیگر بازیگران فیلم شگار شامل داکوتا بیورز (Dakota Beavers) و دین دیلیگرو (Dane DiLiegro) است. هنوز نقش این بازیگران مشخص نشده است اما با توجه به کارنامه دیلیگرو در نقش‌آفرینی هیولاها، این احتمال وجود دارد که او نقش غارتگر را به نمایش خواهد گذاشت.

فیلم Prey 2022 طعمه

دانلود فیلم Prey با لینک مستقیم

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 1080p HQ حجم ۲٫۷ گیگ زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 1080p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 720p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 480p زیرنویس فارسی چسبیده

دلیل بروزرسانی
بزودی در فیلم سرا
  • 15 آگوست 2022
  • 1
  • 18,073 بازدید