دانلود فیلم Rohan at the Louvre 2023 روهان در موزه لوور

دانلود فیلم Rohan at the Louvre 2023 روهان در موزه لوور

6.1/10 155
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
همراه با نسخه دوبله فارسی

هنرمند روهان کیشیبه در جستجوی یک نقاشی مرموز ماوراء طبیعی از موزه هنر فرانسه لوور بازدید می کند.

دانلود فیلم Rohan at the Louvre به فارسی روهان در موزه لوور محصول 2023 ژاپن 

فیلم روهان در موزه لوور – Rohan at the Louvre با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

در این فیلم ژاپنی که در سال 2023 منتشر شد. روهان کیشیبه داستانی از تاریک‌ترین نقاشی تاریخ را به یاد می‌آورد. این نقاشی به عنوان شرورترین نقاشی شناخته می‌شود، از پوشش رنگی استفاده می‌کند که باید وجود نداشته باشد، بنابراین او و ویراستارش به موزه لوور در فرانسه می‌روند تا پاسخ‌ها را پیدا کنند.

معرفی شخصیت ها در فیلم روهان در موزه لوور

در فیلم “روهان در لوور”، شخصیت اصلی، روهان کیشیبه (بازی از ایسی تاکاهاشی)، یک مانگاکا است که توانایی تبدیل کردن افراد به کتاب‌ها را دارد. او درمی‌یابد که یک نقاشی به صورت کامل به رنگ سیاه نقاشی شده که او را به یاد بازدیدکننده مرموز اقامتگاه مادربزرگش می‌اندازد، و داستانی درباره نقاشی ملعونی که به موزه لوور فروخته شده است.

خلاصه داستان فیلم Rohan at the Louvre

“روهان در لوور” به عنوان یک اقتباس از یک داستان نوشته شده به مناسبت نمایشگاه کمیک‌های لوور، داستان کوتاه را به یک فیلم رازآلود فوق‌العاده تقریباً دو ساعته گسترش می‌دهد که درباره‌ی هنر ژاپنی در زمینه جهان فکر می‌کند. داستان اصلی یک پیوند از مانگای محبوب Jojo’s Bizarre Adventure است، بنابراین این اقتباس فیلم ممکن است طرفدارانی را که انتظار نقاط داستانی مشابه و سبک رنگارنگ و پرجنب‌وجوش مانگا دارند، شگفت‌زده کند. با این حال، عکاسی سنگین سایه‌ها به همراه بازی ایسی تاکاهاشی، جنبه ترسناک لازم برای کار این داستان را در فیلم به تصویر می‌کشد.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 1080p دوبله فارسی

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 720p دوبله فارسی

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 480p دوبله فارسی

درباره فیلم روهان در موزه لوور

“Rohan at the Louvre” یک فیلم ماجرایی فوق‌العاده در سبک رازآلود است که در سال 2023 منتشر شده است. این فیلم به کارگردانی مورگان اس. دالیبرت ساخته شده و داستانی مبهم و مرموز درباره یک مانگاکا است که در تلاش برای حل یک راز مربوط به هنر ژاپنی است. این فیلم به دلیل تأثیر گذاری از هنر و فرهنگ ژاپنی، جذابیت ویژه‌ای دارد که با بازیگران و عملکرد فوق‌العاده آن، تجربه سینمایی فراموش‌نشدنی‌ای را به همراه دارد.

نقد و بررسی فیلم Rohan at the Louvre

برای یک اقتباس از داستان کوتاه، “روهان در لوور” موضوعی سنگین دارد. البته، به عنوان یک داستان ساخته شده به مناسبت اضافه شدن مانگاکا هیروهیکو آراکی به نمایشگاه لوور، داستان موضوع هنر به طور کلی را مورد بحث قرار می‌دهد، زیرا هنر منبع دلیل اولیه رویایی روهان نسبت به بازدیدکننده مرموز است، همچنین منبع درد از طریق نقاشی ملعون. اما، در اینجا نیز چیزی درباره هنر ژاپنی به عنوان یک کلیت می‌تواند گفته شود. خطوط دیالوگی درباره چگونگی الهام‌گیری از آن برای بزرگانی مانند ون‌گوگ اشاره می‌کنند، اما جالب است که هنر قبلی به صورت عمیق در ریشه‌های نسبتی روهان نهفته است و فقط از طریق بازنویسی خاطراتش می‌تواند از نقاشی ملعون فرار کند. این همان دلیلی است که تیم و تیم فیلم تداوم دارنده اکشن زنده مانگایی تصمیم به همکاری در این فیلم گرفتند و این داستان را در دو ساعت زمان فیلم انجام دادند.

  • 11 فوریه 2024
  • 0
  • 144 بازدید