0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

Salaar به فارسی سالار محصول 2023 هند 

فیلم سالار – Salaar با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

یک فیلم محصول 2023 ساخت هند با بازی پراباس و پریته‌ویراج سوکوماران و شروتی هاسان و کارگردانی پراشانت نیل است که در شهر خیالی خانسار جریان دارد.

معرفی شخصیت ها در فیلم سالار

دو فرد گوناگون در شخصیت‌های مرکزی این فیلم، دوستی خود را دنبال می‌کنند: دوستی بین دو فرد، دِوا (نقش پرابهاس)، یک انسان از قبیله، و وارادا (نقش پریتویراج)، شاهزادهٔ خانسار. وقتی که یک کودتای انقلابی توسط وزیران پدرش و خویشانش برنامه‌ریزی می‌شود، وارادا از کمک دِوا برای تبدیل شدن به حاکم بدون منازع خانسار بهره می‌برد.

خلاصه داستان فیلم Salaar

فیلم در سال ۱۹۸۵ آغاز می‌شود و داستان دو شخصیت اصلی را به تصویر می‌کشد: دِوا و وارادا مانار. آنها در خانسار، یک شهر-ایالت قدرتمند که توسط پدر والای وارادا، راجا مانار، اداره می‌شود، دوستان ناجیب و ناجیب هستند. پس از این که راجا مانار، رئیس قبیلهٔ مانار، دستور نابودی قبیلهٔ شوریانگا را صادر می‌کند، یک گروه از مردم بر روی دِوا و مادرش در محل اقامتشان حمله می‌کنند، اما وارادا برای آنها درمیان می‌ایستد و یک قسمت مهم از قلمرو خود را در ازای جلوگیری از کشته شدن آنها به او می‌دهد. پیش از خروج از خانسار، دِوا قسم می‌خورد که در صدا زدن وارادا برای بازگشت به کمکش حضور خواهد داشت.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

لینک های زیر با کیفیت عالی و زیرنویس فارسی چسبیده است.

*

دانلود فیلم سالار Salaar با دوبله فارسی

 

درباره فیلم سالار

Salaar یک فیلم اپیک اکشن است که به کارگردانی پرشانت نیل و با بازی هنرمندان برجسته هندی مانند پراباس و پریته‌ویراج سوکوماران ساخته شده است. داستان فیلم در شهر خیالی خانسار رخ می‌دهد، جایی که واردهاراجا مانار، پسر راجا مانار، برای رسیدن به تاج و تخت شهر تلاش می‌کند. او با کمک دوست و همراه وفادار خود، دِوا، که از قوم قبیله‌ای دیگر است، سعی در مبارزه با نقشه‌هایی که توسط وزرا و مشاوران پدرش برای زیر ساختن او دویده می‌شود. این فیلم با شخصیت‌های پیچیده، صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیز و تصاویر خیره‌کننده از محیط‌های خیالی، یک تجربه سینمایی فراخواننده و پر از هیجان را ارائه می‌دهد.

نقد و بررسی فیلم Salaar

“سالار: بخش ۱ – آتش‌بس” در زمان اکران خود در سال ۲۰۲۳، با انتقادات مختلط تا مثبتی از منتقدان مواجه شد. این فیلم در باکس آفیس موفق بود و با درآمد بیش از ۷۱۵ کرور روپیه (معادل ۲۷۰ کرور روپیه برای بودجه)، بالاترین فیلم تلوگویی سال ۲۰۲۳ و سومین فیلم تلوگویی با بیشترین درآمد تا آن زمان بود.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Salaar 2023 سالار

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟