88% (8 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

Knuckles به فارسی ناکلز محصول 2023 آمریکا 

سریال ناکلز – Knuckles با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

“Knuckles” یک مینی سریال تلویزیونی زنده است که برای شبکه پارامونت+ ساخته شده و بر اساس مجموعه بازی‌های Sonic the Hedgehog از Sega است. این سریال بین اتفاقات دو فیلم Sonic the Hedgehog 2 و Sonic the Hedgehog 3 قرار دارد و داستان ناکلز کندو را تعقیب می‌کند که وظیفه آموزش معاون شریف وید ویپل در راه‌های یک جنگجوی کندو را بر عهده دارد.

معرفی شخصیت ها در سریال ناکلز

ناکلز (بازیگر: ایدریس البا) یک کندو زرد با نیروی فوق‌العاده و خشونتی است که در میان اتفاقات Sonic the Hedgehog 2 (2022) و Sonic the Hedgehog 3 (2024) دوره قرار می‌گیرد. او نیز وظیفه آموزش معاون شریف وید ویپل در راه‌های جنگجوی کندو را بر عهده دارد.

وید ویپل (بازیگر: آدام پالی) معاون شریف گرین هیلز که ناکلز در راه‌های یک جنگجوی کندو آموزش می‌دهد. “پیستول” پیت ویپل (بازیگر: کری الوس) یک بازیکن بولینگ عجیب و غریب که ۲۷ بار قهرمانی کسب کرده است و بستگانی از وید است.

خلاصه داستان سریال Knuckles

این مینی سریال بین اتفاقات Sonic the Hedgehog 2 و Sonic the Hedgehog 3 رخ می‌دهد و دنباله ماجراهای ناکلز کندو را به تصویر می‌کشد که وظیفه آموزش یک معاون شریف به نام وید ویپل را به عهده دارد. این سریال در شهر گرین هیلز رخ می‌دهد و تلاش‌های ناکلز و وید در مقابل یک دشمن قدرتمند به نام “خریدار” را نشان می‌دهد.

دانلود سریال Knuckles با لینک مستقیم

*

*

*

*

*

لینک های دوبله فارسی سریال ناکلز 2024

پایان

*

*

*

*

*

درباره سریال ناکلز

این مینی سریال برای شبکه پارامونت+ تولید شده و اولین سریال تلویزیونی زنده از مجموعه Sonic the Hedgehog است. این سریال بین اتفاقات فیلم Sonic the Hedgehog 2 و Sonic the Hedgehog 3 قرار دارد و دنباله‌ای مستقیم از این دو فیلم می‌باشد.

نقد و بررسی سریال Knuckles

مینی‌سریال ناکلز، از جمله مینی سریال‌های پرطرفدار سال 2024 خواهد بود که با بازیگری قوی ایدریس البا و فضای ماجراجویانه‌اش، انتظارات زیادی را برای طرفداران Sonic the Hedgehog بالا می‌برد.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود سریال Knuckles ناکلز

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟