دانلود فیلم تک تیرانداز

دانلود فیلم تک تیرانداز

دانلود فیلم تک تیرانداز رایگان و کامل با کیفیت عالی و حجم نیم بها

دانلود رایگان فیلم تک تیرانداز با هنرمندی کامبیز دیرباز ، امیررضا دلاوری، علیرضا کمالی

بازیگران فیلم

کامبیز دیرباز، امیررضا دلاوری، علیرضا کمالی، عبدالرضا نصاری، مهدی شیخ عیسی، حسین پوریده، اسماعیل خلج، مالک محمدآبادی، حسین شریفی، کاظم کامور و…

خلاصه داستان فیلم تک تیرانداز

دربارهٔ یک تک تیرانداز ایرانیست به نام عبدالرسول زرین است که در جنگ غوغا به پا کرده‌است و تمام عراقی‌ها دنبال او هستند تا او را از پا دربیاورند. سرهنگ راشد خمیس داوطلب می‌شود تا او را از پا دربیاورد و…علاقه مندان می توانند فیلم روز صفر و فیلم سگ بند را نیز در رسانه ی فیلمسرا دنبال کنند.

درباره فیلم

فیلم ایرانی «تک تیرانداز» داستان برترین تک تیرانداز جهان با نام شهید «عبدالرسول زرین» است. سردار ایرانی با لقب گردان تک نفره که با ثبت بیش از ۷۰۰ شلیک موفق در جنگ تحمیلی در صدر برترین های جهان است. فیلم داستان رشادت های این سرباز وطن «کامبیز دیرباز» را در عملیات خیبر به تصویر می کشد.

دانلود فیلم تک تیرانداز

نقد و بررسی فیلم

اگر بدترین، بدساخت‌ترین، بی‌هدف‌ترین، مضحک‌ترین، تخیلی‌ترین و ناامیدکننده‌ترین فیلم حوزه دفاع مقدس نباشد بدون هیچ تردیدی یکی از بدترین‌های این ژانر لقب می‌گیرد. فیلمی که بدون شخصیت‌پردازی و داستان‌سرایی با مجموعه‌ای از مصنوعی‌ترین و کلیشه‌‌ای‌ترین بازی‌ها به یک افتضاح تمام‌عیار تبدیل می‌شود. با ویجیاتو برای نقد فیلمی که بیشتر از آن‌که یاد و خاطره شهید عبدالرسول زرین را نگه دارد، شبیه به یک هتک حرمت به نظر می‌رسد، همراه باشید.

دانلود فیلم تک تیرانداز

شهید عبدالرسول زرین یکی از جاودانه‌ترین نام‌های دوران جنگ هشت‌ساله است و از آن‌جایی که مقام سرداری و سرلشکری نداشته، به اندازه سایر هم‌رزمانش مورد توجه قرار نمی‌گیرد. با این حال او به عنوان تاثیرگذارترین تک تیرانداز در دوران جنگ، نقش مهمی در پیشروی نیروهای ایرانی داشته و بارها در دل مخمصه قرار گرفته تا هر گره کوری را باز کند. براساس ادعاهایی که درباره دفترچه شخصی او وجود دارد، شهید زرین بیشتر از ۲هزار نیروی عراقی را در دوران حضورش در جبهه از پای درآورده و گروهی هم باور دارند تعداد قربانی‌های او بیشتر از ۳هزار نفر هستند.

دانلود فیلم تک تیرانداز با لینک مستقیم

لینک های زیر برای اینترنت همراه اول و ایرانسل به صورت رایگان است.

دانلود ۱۰۸۰p BluRay با حجم ۷٫۰۹ گیگابایت

دانلود ۱۰۸۰p HQ با حجم ۳٫۷۲ گیگابایت

دانلود ۱۰۸۰p با حجم ۱٫۷۸ گیگابایت

دانلود ۷۲۰p با حجم ۱٫۰۱ گیگابایت

دانلود ۴۸۰p با حجم ۷۵۰ مگابایت

دلیل بروزرسانی
کیفیت عالی منتشر شد
  • 7 می 2022
  • 0
  • 1,810 بازدید