0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

The Jester به فارسی جستر محصول 2023 آمریکا 

فیلم جستر – The Jester با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

فیلم “Jester” با تمرکز بر روی یک قاتل نمایشی و قتل‌های خلاقانه، با تمهیدات جذابی آغاز می‌شود. اما داستان آن پس از این نقطه با پیچیدگی و تناقضاتی مواجه می‌شود که از تجربه تماشای فیلم کاسته می‌شود.

معرفی شخصیت ها در فیلم جستر

جستر (مایکل شفیلد): قاتل اصلی فیلم که با استفاده از تمرکز بر روی عملکرد نشانه‌گذاری خود و نیز لباس‌های جلب‌کننده‌اش به عنوان یک نمایشنده‌ی برجسته در دنیای قاتلان فیلم نمایان می‌شود.

اما (لیلیا سیمینگتون): موسیقیدانی که باید با گذشته‌ی پدر خود که به نظر می‌رسد خودکشی کرده، مقابله کند و با مشکلات رهایی او مبارزه کند.

جوسلین (نام معلوم نیست): نوه دیگری از پدر آما است که باید با تنهایی خود مقابله کند و راهی برای پایان دادن به این تنهایی پیدا کند.

خلاصه داستان فیلم The Jester

با پدر خود که به نظر می‌رسد خودکشی کرده، اما در واقع اولین قربانی جستر است، موسیقیدان اما باید با احساس گناه خود به خاطر از دست دادن ارتباط با او و مشکلات رهایی او مقابله کند. در همین حال، نوه او، جوسلین، باید با تنهایی خود مقابله کند و راهی برای پایان دادن به این تنهایی پیدا کند. جستر به نظر می‌رسد که به دلایل نامعلومی با این خانواده خاص بازی می‌کند و قتل‌های خود را با ابتکاری خلاقانه و پرشور انجام می‌دهد.

دانلود فیلم The Jester با لینک مستقیم

لینک کمکی

درباره فیلم جستر

“Jester” یک فیلم ترسناک است که با تمرکز بر روی یک قاتل با نمایش‌های برجسته و قتل‌های خلاقانه، سعی دارد تا مخاطب را به خود جلب کند. با این حال، تناقضات و نقاط ضعف در داستان باعث می‌شود تا اثر کلی فیلم ضعیف به نظر بیاید.

نقد و بررسی فیلم The Jester

نقد فیلم “Jester” نشان می‌دهد که عملکرد نشانه‌گذاری و لباس‌های قاتل اصلی جذابیت خود را دارند، اما داستان نقاط ضعف جدی دارد و از تناقضات و پرتی‌های غیرضروری رنج می‌برد. قتل‌ها با ابتکار خلاقانه‌ای انجام می‌شوند ولی داستان آنها باعث از بین رفتن تنش در فیلم می‌شود.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم The Jester 2023 جستر

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟