دانلود فیلم Ticket to Paradise 2022 بلیط بهشت

دانلود فیلم Ticket to Paradise 2022 بلیط بهشت

ژانر : - سال انتشار : محصول :

زوج طلاق گرفته ای که با هم متحد می شوند و به بالی سفر می کنند تا دخترشان را از انجام همان اشتباهی که فکر می کنند 25 سال پیش مرتکب شده اند باز دارند.

  • مدت زمان 0 دقیقه

دانلود فیلم Ticket to Paradise به فارسی بلیط بهشت محصول ۲۰۲۲ آمریکا 

فیلم – Ticket to Paradise با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

جورج کلونی
جولیا رابرتز
بیلی لورد در نقش رن باتلر
کیتلین دیور در نقش لیلی
لوکاس براوو

خلاصه داستان فیلم Ticket to Paradise

رن باتلر، فارغ التحصیل دانشگاه شیکاگو، بهترین دوستش لیلی را در یک سفر پس از فارغ التحصیلی به بالی همراهی می کند . پس از اینکه لیلی به طور ناگهانی تصمیم می گیرد با یک محلی ازدواج کند ، والدین طلاق گرفته او سعی می کنند دخترشان را از انجام همان اشتباهی که یک بار ۲۵ سال پیش مرتکب شده بودند بازدارند. در همین حال، رن برای جشن ها در بالی می ماند و در این روند، عشق خود را با یک پزشک محلی پیدا می کند.علاقه مندان به این فیلم می توانند  فیلم های  Scream   وest Side Story 2021  و roject Gemini 2022 را نیز در رسانه ی فیلم سرا دنبال کنند

دانلود فیلم Ticket to Paradise 2022 بلیط بهشت

درباره فیلم

فیلم سینمایی جذاب و دیدنی Ticket to Paradise، اسم فیلمی عاشقانه که در سال ۲۰۲۲ به کارگردانی اول پارکر در کشور امریکا به زبان انگلیسی تولید شد و قرار هست به صورت رسمی در تاریخ ( ۲۱ اکتبر سال ۲۰۲۲ ) اکران و منتشر شود. فیلم نامه این سینمایی توسط نویسنده های مشهوری به اسم های ال پارکر و دانیل پیپسکی نوشته شده.

دانلود فیلم Ticket to Paradise 2022 بلیط بهشت

در فیلم سینمایی بلیطی به بهشت ۲۰۲۲ بازیگر های معروفی به اسم های آماندا اودمپسی در نقش توریست، لوکاس براوو، بیلی لورد در نقش رن باتلر، جولیا رابرتز، جورج کلونی، کیتلین دیور به ایفای نقش پرداختند.این فیلم سینمایی در ۲۶ فوریه ۲۰۲۱ اعلام شد که جرج کلونی و جولیا رابرتز قرار است بازیگر شوند و پارکر کارگردانی یونیورسال پیکچرز باشد. دو بازیگر را پس از Ocean’s Eleven (2001)، Ocean’s Twelve (2004) و Money Monster (2016) دوباره متحد می کند.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

بزودی

دلیل بروزرسانی
بزودی در فیلم سرا
  • 27 می 2022
  • 0
  • 2,554 بازدید