دانلود فیلم WarHunt 2022 جنگ هانت

دانلود فیلم WarHunt 2022 جنگ هانت

5.8/10 707
100% رضایت کاربران (4رای)
سال انتشار : محصول :
با کیفیت عالی اضافه شد.

یک هواپیمای ارتش ایالات متحده در سال 1945 بر فراز جنگل سیاه آلمان پرواز کرد. ناگهان انبوهی از پرهای کلاغ آن را فرا گرفت. همانطور که هواپیما به سمت زمین سقوط می کند، AIRMEN پرها را می بینند که به هم می رسند و یک زن اسرارآمیز در BLAC را تشکیل می دهند.

  • زبان
  • مدت زمان 1 ساعت و 33 دقیقه
  • رده سنی R

دانلود فیلم WarHunt به فارسی جنگ هانت محصول 2022 آمریکا 

فیلم جنگ هانت – WarHunt با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم جنگ هانت

میکی رورک
رابرت نپر
جکسون راثبون
پولینا پوشکاروا

خلاصه داستان فیلم WarHunt

یک هواپیمای ارتش ایالات متحده در سال 1945 بر فراز جنگل سیاه آلمان پرواز کرد. ناگهان انبوهی از پرهای کلاغ آن را فرا گرفت. همانطور که هواپیما به سمت زمین سقوط می کند، AIRMEN پرها را می بینند که به هم می رسند و یک زن اسرارآمیز سیاه پوش را تشکیل می دهند.

درباره فیلم

یک هواپیمای باری نظامی ایالات متحده کنترل خود را از دست داد و به شدت در پشت خطوط دشمن در وسط جنگل سیاه آلمان سقوط کرد. سرگرد جانسون (میکی رورک) بی‌رحمانه، جوخه‌ای از شجاع‌ترین سربازانش را به یک مأموریت نجات می‌فرستد تا مواد فوق سری را که هواپیما حمل می‌کرد، بازیابی کند. سربازان به رهبری گروهبان بروئر (رابرت نپر) و والش (جکسون راثبون)، به اعماق جنگل نزدیک محل سقوط می روند. آنها به زودی سربازان نازی حلق آویز شده و دیگر اجساد را که دارای نمادهای باستانی و جادویی هستند، کشف می کنند. ناگهان قطب‌نماهایشان از کار می‌افتد، ادراکشان به هم می‌خورد و دور شدن از گروه منجر به وحشت عمیقی می‌شود که توسط یک نیروی قدرتمند و ماوراء طبیعی مورد حمله قرار می‌گیرند. مبارزه برای سلامت عقل و مبارزه برای زنده ماندن،

دانلود فیلم WarHunt با لینک مستقیم

لینک های زیر با زیرنویس فارسی چسبیده و کیفیت عالی است.

کیفیت WEB-DL 1080p HQ زیرنویس فارسی چسبیده

کیفیت WEB-DL 1080p زیرنویس فارسی چسبیده

کیفیت WEB-DL 720p زیرنویس فارسی چسبیده

کیفیت WEB-DL 480p زیرنویس فارسی چسبیده

  • 21 ژانویه 2022
  • 2
  • 3,736 بازدید