دانلود فیلم White Noise 2022 نویز سفید

دانلود فیلم White Noise 2022 نویز سفید

6.2/10 3,497
66نمره منتقدین
ژانر : - - سال انتشار : محصول : -
زیرنویس فارسی

تلاش های یک خانواده آمریکایی معاصر برای مقابله با درگیری های پیش پا افتاده زندگی روزمره در حالی که با اسرار جهانی عشق، مرگ و امکان خوشبختی در دنیایی نامطمئن دست و پنجه نرم می کنند را نمایش می دهد.

  • زبان
  • مدت زمان 2 ساعت و 16 دقیقه
  • بودجه 80,000,000 دلار
  • رده سنی R

دانلود فیلم White Noise به فارسی نویز سفید محصول ۲۰۲۲ آمریکا 

فیلم نویز سفید – White Noise با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

آدام درایور در نقش پروفسور جک گلدنی
گرتا گرویگ در نقش بابت گلدنی
رافی کسیدی در نقش دنیز
آندره بنجامین در نقش الیوت لاشر
جودی ترنر اسمیت در نقش وینی ریچاردز
دان چیدل در نقش پروفسور موری سیسکیند
لارس ایدینگر در نقش آرلو شل
سام نیولا در نقش هاینریش
می نیولا در نقش استفی

خلاصه داستان فیلم White Noise

در سال ۱۹۸۴، جک گلدنی، استاد ” هیتلر “.تحصیل می کند” (رشته ای که او تأسیس کرد) در کالج روی هیل. علیرغم تخصصش، او آلمانی صحبت نمی کند و مخفیانه دروس اولیه را می گذراند تا برای سخنرانی که قرار است در یک کنفرانس ایراد کند آماده شود. جک با او ازدواج کرده است. بابت، همسر چهارم او. آنها با هم خانواده ای ترکیبی با چهار فرزند تشکیل می دهند؛ هاینریش و استفی از دو ازدواج قبلی جک، دنیس از ازدواج قبلی بابت، و وایلدر، فرزندی که با هم به دنیا آمدند. مخفیگاه نسخه ای از Dylar، یک داروی مرموز که در سوابق معمول وجود ندارد. جک رویای مردی مرموز را تجربه می کند که سعی دارد او را بکشد، که اشاره به گفتگوی قبلی با بابت در مورد ترس آنها از مرگ دارد. همکار جک، موری سیسکیند، پروفسور آمریکایی فرهنگ، مایل به توسعه یک حوزه تخصصی مشابه است، “الویسمطالعه می کند، و جک را متقاعد می کند که به او کمک کند. هر دو برای مدت کوتاهی با یکدیگر رقابت می کنند، زیرا رقابت بین دوره های آنها ایجاد می شود.

درباره فیلم

سر و صدای سفید یک فیلم کمدی-درام پوچ و پوچ محصول سال ۲۰۲۲که برای نمایش و کارگردانی نوآ بامباخ نوشته شده و از رمانی به همین نام نوشته دان دلیلو در سال ۱۹۸۵ اقتباساست. این اولین فیلم کارگردانی بامباخ است که بر اساس داستانی اصلی از خودش ساخته نشده است. در این فیلم آدام درایور ، گرتا گرویگ و دان چیدل به ایفای نقش پرداخته اند. [۳] داستان در دهه ۱۹۸۰ اتفاق می افتد، داستان زندگی یک خانواده را به دنبال یک حادثه آلودگی هوا در محل زندگی آنها می بیند.

دانلود فیلم White Noise با لینک مستقیم

دانلود فیلم با کیفیت ۱۰۸۰p با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت ۷۲۰p با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت ۴۸۰p با زیرنویس فارسی چسبیده

دلیل بروزرسانی
زیرنویس چسبیده اضافه شد
  • 31 دسامبر 2022
  • 0
  • 5,435 بازدید