0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

Z به فارسی زد محصول 1969 فرانسه

فیلم زد – Z با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

  • Jean-Louis Trintignant در نقش The Examining Magistrate
  • Yves Montand در نقش The Deputy
  • Irene Papas در نقش Helene
  • Pierre Dux در نقش The Genera
  • Jacques Perrin در نقش Photojournalist
  • Charles Denner در نقش Manuel
  • François Périer در نقش Public prosecutor
  • Georges Géret در نقش Nick

خلاصه داستان فیلم Z

داستان با لحظات پایانی یک سخنرانی دولتی نسبتا کسل کننده و نمایش اسلاید در مورد سیاست کشاورزی آغاز می شود تا زمانی که رهبر پلیس امنیتی یک دولت تحت سلطه نظامی دست راستی تریبون را برای سخنرانی پرشور که برنامه دولت برای مبارزه با چپ گرایی را توصیف می کند، بر عهده می گیرد. با استفاده از استعاره “کپک ذهن”، نفوذ “ایسم” و “لکه های خورشیدی”.

صحنه به تدارک تجمع جناح اپوزیسیون تغییر می‌کند که در آن معاون صلح‌طلب باید در حمایت از خلع سلاح هسته‌ای سخنرانی کند. تلاش هایی از سوی دولت برای جلوگیری از ایراد سخنرانی صورت گرفته است. محل برگزاری به یک سالن بسیار کوچکتر تغییر یافته است، مشکلات لجستیکی از همه جا ظاهر شده است و افرادی که اعلامیه های تغییر مکان را پخش می کنند مورد حمله اراذل و اوباش تحت فرمان پلیس قرار می گیرند. در راه رفتن به محل برگزاری، یکی از معترضان راست‌گرای ضد کمونیست که برخی از آنها توسط دولت حمایت می‌شوند، بر سر وی ضربه می‌زند، اما به سخنرانی تند خود ادامه می‌دهد. در حالی که معاون پس از سخنرانی خود از سالن عبور می کند، یک کامیون تحویل با سرعت از کنار او می گذرد و مردی روی تخت باز کامیون او را با قمه می زند. جراحت در نهایت مرگبار می شود و پلیس شاهدان را دستکاری می کند تا به این نتیجه برسد که معاون به سادگی توسط یک راننده مست زیر گرفته شده است.

درباره فیلم

فیلم Z یا زد فیلمی تاریخی فرانسوی‌زبان ساختهٔ کوستا گاوراس، کارگردان یونانی‌الاصل، و با بازی ایو مونتان، ایرنه پاپاس و ژان لویی ترنتینیان است. داستان فیلم پیرامون نامزد ریاست‌جمهوری است که حزب حاکم سعی در حذف نامزد و بقیهٔ اعضا دارد؛ که در سال ۱۹۶۹ بر اساس رمانی به همین نام از واسیلیس واسیلیکوس ساخته شده‌است.موسیقی این فیلم ساختهٔ میکیس تئودوراکیس، آهنگساز بزرگ یونانی و سازندهٔ موسیقی فیلم‌های حکومت نظامی و زوربای یونانی است.

فیلم Z 1969

 

دانلود فیلم Z با لینک مستقیم

**

پخش آنلاین تریلر رسمی فیلم

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Z 1969 زد

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟