دانلود فیلم Zui hou zhen xiang 2022 دنیای پسا حقیقت

دانلود فیلم Zui hou zhen xiang 2022 دنیای پسا حقیقت

6.9/10 124
ژانر : سال انتشار : محصول :

یک ستاره ورزشی که تبدیل به محکومیت شده است، مفسر بالای تپه لیو لی مین را گروگان نگه می دارد. لیو که این را فرصتی برای بازگشت بزرگ خود می داند، همراه با هیاهو بازی می کند. اما حقیقت حتی از وحشیانه ترین تخیل او تکان دهنده تر است.

دانلود فیلم Zui hou zhen xiang به فارسی دنیای پسا حقیقت محصول ۲۰۲۲ آمریکا 

فیلم دنیای پسا حقیقت – Zui hou zhen xiang با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

معرفی شخصیت ها در فیلم

جوزف چانگ در نقش لیو لی مین
ادوارد چن در نقش چانگ چنگ یی
کیتلین نیش در نقش لیو چن چن
آویس ژونگ در نقش هسو یا چینگ
امبر آن در نقش خواهر چانگ چنگ یی
Shih Chih-tian در نقش فو لین
چان تزو هسوان در نقش وانگ شیه یون

خلاصه داستان فیلم Zui hou zhen xiang

یک ستاره ورزشی که تبدیل به محکومیت شده است، مفسر بالای تپه لیو لی مین را گروگان نگه می دارد. لیو که این را فرصتی برای بازگشت بزرگ خود می داند، همراه با هیاهو بازی می کند. اما حقیقت حتی از وحشیانه ترین تخیل او تکان دهنده تر است.علاقه مندان به این فیلم می توانند  فیلم های  No Exit 2022 و Against the Ice 2022 را نیز در رسانه ی فیلم سرا دنبال کنند

دانلود فیلم Zui hou zhen xiang 2022 دنیای پسا حقیقت

نقد فیلم

این فیلم کاملاً منحصر به فرد است که از آسیا ساخته شده است. مفهوم پست حقیقت بسیار مرتبط و جالب است. بازیگری و فضا فوق العاده است. من آن را به شدت توصیه می کنم. با این حال گاهی اوقات زیرنویس‌های انگلیسی با شماره‌گیری سریع حرکت می‌کردند و سعی می‌کردند به آنچه گفته می‌شد برسند – مطمئن نیستم که ماندارین زبان بسیار سریع‌تری است یا خیر. همچنین نام‌ها پیچیده بودند و با توجه به این واقعیت که ما اطلاعات زیادی در مورد هر یک از شخصیت‌ها نداشتیم، همگام شدن با چه کسی فقط بر اساس نام‌ها یک چالش بود. ما آن را در دو تماشای مجزا تماشا کردیم تا سعی کنیم اسامی و شخصیت‌ها را جذب کنیم، اما همچنان یک چالش بود. با توجه به اینکه، اگرچه تماشای تنبلی نیست، این فیلم خارج از تایوان به شیوه منحصر به فرد خود هنری و پیشرفته است!

دانلود فیلم با لینک مستقیم

بزودی

  • 23 ژانویه 2023
  • 0
  • 297 بازدید