0% (0 رای)

توضیحات

لطفاً برای دانلود فیلترشکن خود را خاموش، سپس ریفرش کنید.

Players به فارسی بازیکنان محصول 2023 آمریکا 

فیلم بازیکنان – Players با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

فیلم “Players” یک فیلم کمدی عاشقانه است که در مورد زندگی یک نویسنده ورزشی به نام مک است. این فیلم به تهیه‌کنندگی Ross M. Dinerstein، Marc Platt، Adam Siegel و Ryan Christians، توسط تریش سی نویسنده و کارگردانی شده و با بازی گینا رودریگز، دیمون واینز جونیور و تام الیس، در فوریه ۲۰۲۴ منتشر شد.

معرفی شخصیت ها در فیلم بازیکنان

مک (گینا رودریگز): یک نویسنده ورزشی اهل نیویورک که وقت خود را با برنامه‌های آشنایی آوردن با دیگران به اشتراک می‌گذارد، همچنین بهترین دوستش است.

آدام (دیمون واینز جونیور): بهترین دوست مک که همیشه در کنار اوست و به او کمک می‌کند.

نیک (تام الیس): یک خبرنگار است که با مک آشنا می‌شود و روابطش با او را به چالش می‌کشاند.

خلاصه داستان فیلم Players

مک، یک نویسنده ورزشی، وقت خود را با برنامه‌های آشنایی آوردن با دیگران به اشتراک می‌گذارد. او همیشه با کمک دوست صمیمی‌اش، آدام، برنامه‌های خود را اجرا می‌کند. اما زمانی که مک با نیک، یک خبرنگار، آشنا می‌شود، باید تصمیم بگیرد که آیا ادامه دهد به روال عادی خود و رابطه‌های کوتاه‌مدت یا از این به بعد به دنبال یک رابطه جدی باشد.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

درباره فیلم بازیکنان

فیلم “Players” یک فیلم کمدی عاشقانه است که در مورد زندگی یک نویسنده ورزشی به نام مک است. این فیلم توسط تریش سی، نویسنده و کارگردانی شده و با بازی گینا رودریگز، دیمون واینز جونیور و تام الیس، در فوریه ۲۰۲۴ منتشر شد.

نقد و بررسی فیلم Players

فیلم “Players” از دیدگاه منتقدان نظرات مختلفی را به همراه داشته است. از نظر برخی، فیلم موفقیت‌آمیزی بوده است و از بازی بازیگران و داستان آن استقبال شده است. اما برخی دیگر از منتقدان اعتقاد دارند که فیلم نتوانسته است بازیگری به موفقیت برساند و داستان آن نیز ممکن است برای برخی مخاطبان جذاب نباشد.

حجم مصرفی شما عادی محاسبه می‌شود.

پیشنهادات بر اساس دانلود فیلم Players 2024 بازیکنان

نظرات

هنوز نظری ثبت نشده است.

اولین نفری باشید که نظر خود را ثبت می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه داستان فیلم را اسپویل می‌کند؟