دانلود فیلم Sly 2023 سیلوستر استالونه

دانلود فیلم Sly 2023 سیلوستر استالونه

7/10 10,130
0% رضایت کاربران (0رای)
سال انتشار : محصول :
زیرنویس چسبیده + دوبله اضافه شد
همراه با نسخه دوبله فارسی زیرنویس فارسی

نزدیک به پنجاه سال کار پربار سیلوستر استالونه، که میلیون‌ها نفر را سرگرم کرده است، در نگاهی صمیمی از بازیگر، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده، به موازات داستان زندگی الهام‌بخش او، به صورت گذشته‌نگر دیده می‌شود.

  • زبان
  • مدت زمان 1 ساعت و 35 دقیقه
  • رده سنی R

دانلود مستند Sly به فارسی سیلوستر استالونهمحصول 2023 آمریکا 

مستند سیلوستر استالونه- Sly با زیرنویس چسبیده فارسی و دوبله اختصاصی فیلمسرا

مستند Sly درباره ی سیلوستر استالونه بازیگر، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده مشهوری است که برای نقش‌هایی چون راکی، رمبو و اعضای انتخابی در سری فیلم‌های اکشن به شهرت جهانی دست یافته است.

معرفی شخصیت ها در فیلم سیلوستر استالونه

مستند “استالون: صدایی که ستاره او را ساخت” تلاش دارد تا زندگی و شخصیت‌های مختلف سیلوستر استالون را به تفصیل معرفی کند. این فیلم به دو زبان مختلف استالون اشاره دارد؛ یکی صدای خاص نیویورکی او که ناشی از یک حادثه در زمان تولد است و دیگری صدایی که از صفحات اسکریپت‌هایی که استالون نویسنده آنهاست، به وجود می‌آید. شخصیت‌های او از جمله باکسور راکی بالبوآ و شریف ملک شهر فردی همانند “کوپلند” یا قهرمانان پرانرژی مانند جان رمبو و بارنی راس در سری “اکسپندابلز” نیز مورد بررسی قرار می‌گیرند.

خلاصه داستان فیلم Sly

“استالون: صدایی که ستاره او را ساخت” افترا به استالونه به عنوان یک نیروی فرهنگی پاپ انجام می‌دهد. کارگردان تام زیمنی با استفاده از سبک فیلمسازی اش به سبک “بروس اسپرینگستین”، زندگی سخت استالون در هلز کیچن، مخالفت با نپوتیسم و کودکان برخوردار از ثروت که صنعت سرگرمی را اداره می‌کنند، و رابطه دردآور او با پدرش، جونیور، را به تصویر می‌کشد.

دانلود فیلم با لینک مستقیم

دانلود مستند Sly با لینک مستقیم

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 1080p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 720p زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 480p زیرنویس فارسی چسبیده

لینک های دوبله فارسی مستند سیلوستر استالونه

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 1080p HQ دوبله فارسی

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 1080p دوبله فارسی

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 720p دوبله فارسی

دانلود فیلم با کیفیت WEB-Dl 480p دوبله فارسی

 

درباره فیلم مستند سیلوستر استالونه

این مستند به جایگاه و تأثیر استالون در فرهنگ پاپ می‌پردازد. از آغاز کودکی در هلز کیچن گرفته تا دوران پربارزتری که شامل پنج فیلم اول “راکی” و سه فیلم “رمبو” بود، مستند به تغییرات و بازآفرینی‌های مداوم استالون می‌پردازد. همچنین، عناصری از زندگی شخصی و اجتماعی او مثل ازدواج‌ها و روابط خانوادگی به صورت خلاصه مطرح می‌شوند. به طور کلی، مستند تلاش می‌کند تا شخصیت چندرویی و پیچیده استالون را به تصویر بکشد، اما در برخی جنبه‌ها از اعماق به میزان کافی نمی‌نگردد.

نقد و بررسی فیلم Sly

این مستند به سیلوستر استالونه به عنوان یک نیروی فرهنگی پاپ انجام می‌دهد. کارگردان تام زیمنی با استفاده از سبک فیلمسازی اش به سبک “بروس اسپرینگستین”، زندگی سخت استالون در هلز کیچن، مخالفت با نپوتیسم و کودکان برخوردار از ثروت که صنعت سرگرمی را اداره می‌کنند، و رابطه دردآور او با پدرش، جونیور، را به تصویر می‌کشد.

  • 3 فوریه 2024
  • 0
  • 70 بازدید